Teenused

IT Ärianalüüsi Klubi pakub lisaks avalikele ja veebikoolitustele ka muid teenuseid, kus isiklikumal plaanil on võimalik abi saada just enda vajadusele vastavalt. Kui siit lehelt ei leia sobivat teenust, siis võtke julgelt ühendust ja ehk leiame koos lahenduse!

Tellimuskoolitused

Kas leidsite meie koolituste hulgast huvitavaid teemasid, kuid vajate midagi spetsiifilisemat oma meeskonna koolitamiseks?

ITBAC OÜ pakub kohandatud tellimuskoolitusi, mis on suurepärane valik organisatsioonidele, kes soovivad koolitada oma meeskonda täpselt nende vajadustele vastavatel teemadel.

Mastermind grupid

Oled huvitatud äri- ja süsteemianalüüsist? Tahaksid jagada oma kogemusi ja õppida teistelt sarnaste huvidega, aga erineva taustaga analüütikutelt?

Meie mastermind grupp on selleks sobiv koht! Koguneme kord kuus, et arutada erinevaid teemasid ja isiklikke eesmärke, mis on seotud äri- ja süsteemianalüüsiga.

Järgime laialt levinud Mastermind-grupi formaati, mis on end tõestanud kui edukas viis enesearenduseks ja mõttekaaslastega ühiselt edasi liikumiseks.

Äri- ja süsteemianalüüsi mentorlus

Kas otsid personaalset juhendamist äri- ja süsteemianalüüsi alal?

Pakume regulaarset isiklikku juhendamist 20-aastase kogemusega eksperdi, Kaja Treesiga. See on suurepärane võimalus keskenduda just sinu töös esile kerkinud probleemidele ja leida neile lahendused. Samuti aitab see sul edasi arendada oma oskusi äri- ja süsteemianalüüsi valdkonnas.

Lühikonsultatsioon Kaja Treesiga

Kas oled silmitsi väljakutsetega äri- või süsteemianalüüsis? Pakume võimalust ühekordseks konsultatsiooniks Kaja Treesiga, kellel on üle 20 aasta kogemust erinevates ärivaldkondades, eri tüüpi ettevõtetes ja projektides.

See on suurepärane võimalus saada professionaalset nõu ja lahendada konkreetsed probleemid oma projektides või hangete ettevalmistamisel.